YAUTO.cz - Karavany, Obytné přívěsy http://www.yauto.cz/ YAUTO.cz - inzerce aut zdarma. cs Hobby 495 UFE obytný přívěs - 349 900 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-495-ufe-obytny-prives-2769871.html Cena: 349 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2012, palivo: benzín, karoserie: Integrovaný, region: Rýmařov, ... Wed, 29 Mar 2017 09:02:00 +0200 Kip Grey-line - 59 000 Kč https://karavany.yauto.cz/kip-grey-line-2769717.html Cena: 59 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1995, palivo: , karoserie: , region: , ... Wed, 29 Mar 2017 06:07:00 +0200 Hobby De Luxe 4 místa - 169 999 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-de-luxe-4-mista-2769255.html Cena: 169 999 Kč, najeto: km, rok výroby: 1999, palivo: , karoserie: , region: Ústí nad orlicí, WC, ... Tue, 28 Mar 2017 18:28:00 +0200 Elddis Hurricane 500 - 94 900 Kč https://karavany.yauto.cz/elddis-hurricane-500-2768862.html Cena: 94 900 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 1996, palivo: , karoserie: , region: Brno, WC, ... Tue, 28 Mar 2017 10:13:00 +0200 Mercedes-Benz V 250d Marco Polo - 1 799 999 Kč https://karavany.yauto.cz/mercedes-benz-v-250d-marco-polo-2768819.html Cena: 1 799 999 Kč, najeto: 11 000 km, rok výroby: 2016, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: Praha, imobilizér, navigační systém, ABS, palubní počítač, parkovací asistent, nastavitelný volant, vyhřívaná zrcátka, ... Tue, 28 Mar 2017 09:09:00 +0200 Chausson Flash 07 - Ford 2.4TDCi, 103 kW - 649 999 Kč https://karavany.yauto.cz/chausson-flash-07-ford-2-4tdci-103-kw-2768818.html Cena: 649 999 Kč, najeto: 121 000 km, rok výroby: 2008, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Praha, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, palubní počítač, posilovač řízení, CD přehrávač, ... Tue, 28 Mar 2017 09:09:00 +0200 Fendt Fend Fend - 39 000 Kč https://karavany.yauto.cz/fendt-fend-fend-2767505.html Cena: 39 000 Kč, najeto: 10 000 km, rok výroby: 1978, palivo: elektro, karoserie: Obytná vestavba, region: Nymburk, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, palubní počítač, posilovač řízení, CD přehrávač, ... Mon, 27 Mar 2017 16:33:00 +0200 Hobby Marauder Marauder 380 bez dokladů - 42 000 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-marauder-marauder-380-bez-dokladu-2767504.html Cena: 42 000 Kč, najeto: 10 000 km, rok výroby: 1992, palivo: elektro, karoserie: Obytná vestavba, region: Nymburk, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, palubní počítač, posilovač řízení, CD přehrávač, ... Mon, 27 Mar 2017 16:33:00 +0200 Fiat Ducato LMC - 360 000 Kč https://karavany.yauto.cz/fiat-ducato-lmc-2766660.html Cena: 360 000 Kč, najeto: 205 000 km, rok výroby: 1999, palivo: nafta, karoserie: Integrovaný, region: , manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, palubní počítač, posilovač řízení, CD přehrávač, ... Sat, 25 Mar 2017 21:10:00 +0100 Knaus HOLIDAY 465 - 195 000 Kč https://karavany.yauto.cz/knaus-holiday-465-2766425.html Cena: 195 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2002, palivo: , karoserie: Obytná vestavba, region: Ústí nad Orlicí, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, palubní počítač, posilovač řízení, CD přehrávač, ... Sat, 25 Mar 2017 12:15:00 +0100 Fiat DUCATO 2.8 DETHLEFFS - 509 000 Kč https://karavany.yauto.cz/fiat-ducato-2-8-dethleffs-2765799.html Cena: 509 000 Kč, najeto: 159 790 km, rok výroby: 2000, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Praha, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, tempomat, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Fri, 24 Mar 2017 18:37:00 +0100 Dethleffs EL3 obytný přívěs - 229 000 Kč https://karavany.yauto.cz/dethleffs-el3-obytny-prives-2765741.html Cena: 229 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2002, palivo: benzín, karoserie: , region: Uherské Hradiště, manuální klimatizace, parkovací asistent, dvojitá okna, autochladnička, kávovar, WC, boiler, ... Fri, 24 Mar 2017 15:04:00 +0100 Laika REXOLINE 722 - 990 000 Kč https://karavany.yauto.cz/laika-rexoline-722-2765557.html Cena: 990 000 Kč, najeto: 125 000 km, rok výroby: 2008, palivo: nafta, karoserie: Integrovaný, region: Frýdek-Místek, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Fri, 24 Mar 2017 11:15:00 +0100 Knaus EIFELLAND - 84 000 Kč https://karavany.yauto.cz/knaus-eifelland-2765469.html Cena: 84 000 Kč, najeto: 500 km, rok výroby: 1994, palivo: , karoserie: Ostatní, region: Praha 9-Čakovice, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Fri, 24 Mar 2017 09:06:00 +0100 Elddis Wisp 420 předstan - 89 900 Kč https://karavany.yauto.cz/elddis-wisp-420-predstan-2764577.html Cena: 89 900 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 1994, palivo: , karoserie: , region: Brno, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 23 Mar 2017 15:15:00 +0100 Knaus Sudwind 420 PRO 2 OSOBY - 79 000 Kč https://karavany.yauto.cz/knaus-sudwind-420-pro-2-osoby-2764054.html Cena: 79 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1993, palivo: , karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Wed, 22 Mar 2017 16:14:00 +0100 Delta Line 390 PRO 4 OSOBY - 129 000 Kč https://karavany.yauto.cz/delta-line-390-pro-4-osoby-2764053.html Cena: 129 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2001, palivo: , karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Wed, 22 Mar 2017 16:14:00 +0100 Hobby 0.0 560 Exclusive obytný přív - 206 528 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-0-0-560-exclusive-obytny-priv-2764023.html Cena: 206 528 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 2000, palivo: benzín, karoserie: , region: Ostrava, střešní okno, manuální klimatizace, televize, autochladnička, WC, ... Wed, 22 Mar 2017 14:03:00 +0100 Citroën C25 2.5 TD DEFLENC - 155 000 Kč https://karavany.yauto.cz/citroen-c25-2-5-td-deflenc-2763998.html Cena: 155 000 Kč, najeto: 270 530 km, rok výroby: 1992, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: Hradec Králové, střešní okno, manuální klimatizace, televize, autochladnička, WC, ... Wed, 22 Mar 2017 15:13:00 +0100 Knaus Sudwind TK 530 - 129 000 Kč https://karavany.yauto.cz/knaus-sudwind-tk-530-2763339.html Cena: 129 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2002, palivo: , karoserie: , region: Znojmo, střešní okno, CD přehrávač, CD měnič, dvojitá okna, WC, boiler, nezávislé topení, ... Tue, 21 Mar 2017 19:25:00 +0100 Tabbert 655 Grand Luxe, KLIMATIZACE o - 218 900 Kč https://karavany.yauto.cz/tabbert-655-grand-luxe-klimatizace-o-2763327.html Cena: 218 900 Kč, najeto: 5 km, rok výroby: 2007, palivo: benzín, karoserie: Obytná vestavba, region: Zlín, střešní okno, CD přehrávač, CD měnič, dvojitá okna, WC, boiler, nezávislé topení, ... Tue, 21 Mar 2017 17:12:00 +0100 Elnagh Magnum 80*ČR*Zimní paket obyt - 1 100 000 Kč https://karavany.yauto.cz/elnagh-magnum-80-cr-zimni-paket-obyt-2763254.html Cena: 1 100 000 Kč, najeto: 31 271 km, rok výroby: 2012, palivo: nafta, karoserie: Integrovaný, region: Brno, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, tempomat, alarm, ... Tue, 21 Mar 2017 17:07:00 +0100 Challenger 3077 Sirius IHNED K ODBĚRU - 1 719 870 Kč https://karavany.yauto.cz/challenger-3077-sirius-ihned-k-odberu-2762789.html Cena: 1 719 870 Kč, najeto: 98 km, rok výroby: 2015, palivo: nafta, karoserie: Integrovaný, region: Vsetín, imobilizér, střešní okno, centrální zamykání, ABS, tempomat, palubní počítač, posilovač řízení, ... Tue, 21 Mar 2017 09:01:00 +0100 Tabbert 620 Grand Luxe obytný přívěs - 198 900 Kč https://karavany.yauto.cz/tabbert-620-grand-luxe-obytny-prives-2761357.html Cena: 198 900 Kč, najeto: 5 km, rok výroby: 2009, palivo: benzín, karoserie: Obytná vestavba, region: Zlín, imobilizér, střešní okno, centrální zamykání, ABS, tempomat, palubní počítač, posilovač řízení, ... Sat, 18 Mar 2017 13:34:00 +0100 Burstner Aviano i684 - 880 000 Kč https://karavany.yauto.cz/burstner-aviano-i684-2761167.html Cena: 880 000 Kč, najeto: 58 000 km, rok výroby: 2006, palivo: nafta, karoserie: Integrovaný, region: Brno, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Sat, 18 Mar 2017 09:10:00 +0100 Eden Speciale 540 - 490 000 Kč https://karavany.yauto.cz/eden-speciale-540-2760684.html Cena: 490 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2009, palivo: , karoserie: , region: , manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Fri, 17 Mar 2017 20:01:00 +0100 Adria Linea 500 předstan - 99 500 Kč https://karavany.yauto.cz/adria-linea-500-predstan-2760630.html Cena: 99 500 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 1995, palivo: , karoserie: , region: Brno, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Fri, 17 Mar 2017 19:30:00 +0100 Chateau Cantara PRO 3 OSOBY - 99 000 Kč https://karavany.yauto.cz/chateau-cantara-pro-3-osoby-2759435.html Cena: 99 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1998, palivo: , karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 16 Mar 2017 16:16:00 +0100 Hobby 495 PRESTIGE MARKÍZA - 149 990 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-495-prestige-markiza-2757820.html Cena: 149 990 Kč, najeto: km, rok výroby: 0, palivo: , karoserie: , region: Solnice, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Wed, 15 Mar 2017 00:06:00 +0100 Nissan Primastar 2.0, 84kw obytný vůz - 549 000 Kč https://karavany.yauto.cz/nissan-primastar-2-0-84kw-obytny-vuz-2757712.html Cena: 549 000 Kč, najeto: 122 000 km, rok výroby: 2009, palivo: nafta, karoserie: částečně integrovaný, region: Praha, manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, palubní počítač, ... Tue, 14 Mar 2017 18:21:00 +0100