YAUTO.cz - Karavany, Obytné přívěsy http://www.yauto.cz/ YAUTO.cz - inzerce aut zdarma. cs Fiat 2,3 Bürstner Ixeo Time IT 72 - 1 288 429 Kč http://karavany.yauto.cz/fiat-2-3-burstner-ixeo-time-it-72-2715095.html Cena: 1 288 429 Kč, najeto: 25 000 km, rok výroby: 2016, palivo: nafta, karoserie: částečně integrovaný, region: České Budějovice, ... Thu, 19 Jan 2017 18:15:00 +0100 Fiat 2,3 Bürstner Argos Time A 67 - 1 148 760 Kč http://karavany.yauto.cz/fiat-2-3-burstner-argos-time-a-67-2715094.html Cena: 1 148 760 Kč, najeto: 25 000 km, rok výroby: 2016, palivo: nafta, karoserie: částečně integrovaný, region: České Budějovice, ... Thu, 19 Jan 2017 18:15:00 +0100 Fiat 2,3 Knaus Wave 700 MEG IC-Li - 1 404 132 Kč http://karavany.yauto.cz/fiat-2-3-knaus-wave-700-meg-ic-li-2715093.html Cena: 1 404 132 Kč, najeto: 22 000 km, rok výroby: 2016, palivo: nafta, karoserie: Integrovaný, region: České Budějovice, ... Thu, 19 Jan 2017 18:15:00 +0100 Mercedes-Benz 2,1 V 250d 4MATIC Marco Polo - 1 734 710 Kč http://karavany.yauto.cz/mercedes-benz-2-1-v-250d-4matic-marco-polo-2715087.html Cena: 1 734 710 Kč, najeto: 13 000 km, rok výroby: 2016, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: České Budějovice, automatická převodovka, imobilizér, navigační systém, centrální zamykání, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ... Thu, 19 Jan 2017 18:15:00 +0100 Knaus 610 - 74 999 Kč http://karavany.yauto.cz/knaus-610-2712427.html Cena: 74 999 Kč, najeto: km, rok výroby: 1986, palivo: hybridní, karoserie: Obytná, region: Praha, automatická převodovka, imobilizér, navigační systém, centrální zamykání, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ... Mon, 16 Jan 2017 14:39:00 +0100 Volkswagen Caddy 2.0 CNG Life Tramper - 159 000 Kč http://karavany.yauto.cz/volkswagen-caddy-2-0-cng-life-tramper-2711736.html Cena: 159 000 Kč, najeto: 278 000 km, rok výroby: 2008, palivo: CNG + benzín, karoserie: Integrovaný, region: Nová paka, manuální převodovka, imobilizér, ABS, palubní počítač, posilovač řízení, nastavitelný volant, vyhřívaná zrcátka, ... Sat, 14 Jan 2017 09:03:00 +0100 Challenger 387GA Mageo 2.0EcoBlue automat - 1 834 197 Kč http://karavany.yauto.cz/challenger-387ga-mageo-2-0ecoblue-automat-2710768.html Cena: 1 834 197 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 2017, palivo: nafta, karoserie: částečně integrovaný, region: Vsetín, imobilizér, střešní okno, centrální zamykání, ABS, tempomat, palubní počítač, posilovač řízení, ... Fri, 13 Jan 2017 09:01:00 +0100 Hylander 280 - 89 000 Kč http://karavany.yauto.cz/hylander-280-2710497.html Cena: 89 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 0, palivo: , karoserie: , region: , imobilizér, střešní okno, centrální zamykání, ABS, tempomat, palubní počítač, posilovač řízení, ... Thu, 12 Jan 2017 20:09:00 +0100 Caravelar - 62 000 Kč http://karavany.yauto.cz/caravelar-2709602.html Cena: 62 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2000, palivo: , karoserie: , region: , imobilizér, střešní okno, centrální zamykání, ABS, tempomat, palubní počítač, posilovač řízení, ... Wed, 11 Jan 2017 19:13:00 +0100 Fiat 2.8 ROLLER JTD 94KW GARAGE, ČR - 580 000 Kč http://karavany.yauto.cz/fiat-2-8-roller-jtd-94kw-garage-cr-2709392.html Cena: 580 000 Kč, najeto: 194 000 km, rok výroby: 2004, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Olomouc, manuální převodovka, střešní okno, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, posilovač řízení, střešní nosič, ... Wed, 11 Jan 2017 14:42:00 +0100 Burstner Belcanto 510 TS - 315 000 Kč http://karavany.yauto.cz/burstner-belcanto-510-ts-2708856.html Cena: 315 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2011, palivo: , karoserie: , region: , manuální převodovka, střešní okno, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, posilovač řízení, střešní nosič, ... Wed, 11 Jan 2017 00:06:00 +0100 Knaus Suedwind 530* obytný přívěs - 84 900 Kč http://karavany.yauto.cz/knaus-suedwind-530-obytny-prives-2708144.html Cena: 84 900 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 1994, palivo: benzín, karoserie: Obytná vestavba, region: Šumperk, manuální převodovka, střešní okno, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, posilovač řízení, střešní nosič, ... Mon, 09 Jan 2017 17:38:00 +0100 Ford 2.2 TDCI, 6 spaní - 1 189 000 Kč http://karavany.yauto.cz/ford-2-2-tdci-6-spani-2705981.html Cena: 1 189 000 Kč, najeto: 8 500 km, rok výroby: 2016, palivo: nafta, karoserie: Obytná, region: Most, manuální převodovka, střešní okno, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, posilovač řízení, střešní nosič, ... Thu, 05 Jan 2017 18:58:00 +0100 Dethleffs 2,3 Adventage JTD obytný autom - 890 000 Kč http://karavany.yauto.cz/dethleffs-2-3-adventage-jtd-obytny-autom-2704186.html Cena: 890 000 Kč, najeto: 51 000 km, rok výroby: 2008, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Pardubice, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Tue, 03 Jan 2017 13:00:00 +0100 Dethleffs Bolero 450 PRO 4 OSOBY - 109 000 Kč http://karavany.yauto.cz/dethleffs-bolero-450-pro-4-osoby-2698726.html Cena: 109 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1997, palivo: benzín, karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 22 Dec 2016 17:15:00 +0100 Beyerland Vitesse 495 PRO 4 OSOBY - 119 000 Kč http://karavany.yauto.cz/beyerland-vitesse-495-pro-4-osoby-2698721.html Cena: 119 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1998, palivo: benzín, karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 22 Dec 2016 17:15:00 +0100 Buerstner Fun 455 PRO 4 OSOBY - 169 000 Kč http://karavany.yauto.cz/buerstner-fun-455-pro-4-osoby-2698720.html Cena: 169 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2004, palivo: benzín, karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 22 Dec 2016 17:15:00 +0100 Knaus Azur 560 5míst, topení, WC - 79 000 Kč http://karavany.yauto.cz/knaus-azur-560-5mist-topeni-wc-2698525.html Cena: 79 000 Kč, najeto: 1 000 km, rok výroby: 1988, palivo: , karoserie: částečně integrovaný, region: Praha, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 22 Dec 2016 09:11:00 +0100 Hobby Hobby 650 Luxury - 259 000 Kč http://karavany.yauto.cz/hobby-hobby-650-luxury-2696988.html Cena: 259 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2007, palivo: , karoserie: Obytná, region: Teplice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Tue, 20 Dec 2016 16:17:00 +0100 Hymer Eriba Nova 465 SL+ MARKÝZA ob - 289 900 Kč http://karavany.yauto.cz/hymer-eriba-nova-465-sl-markyza-ob-2694502.html Cena: 289 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2008, palivo: benzín, karoserie: , region: Pardubice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Fri, 16 Dec 2016 13:46:00 +0100 Hobby 450 UF + PŘEDSTAN obytný přív - 189 900 Kč http://karavany.yauto.cz/hobby-450-uf-predstan-obytny-priv-2694501.html Cena: 189 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2003, palivo: benzín, karoserie: , region: Pardubice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Fri, 16 Dec 2016 13:46:00 +0100 Fendt 450 QD Saphir - PŘEDSTAN obyt - 189 900 Kč http://karavany.yauto.cz/fendt-450-qd-saphir-predstan-obyt-2694499.html Cena: 189 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2003, palivo: benzín, karoserie: , region: Pardubice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Fri, 16 Dec 2016 13:46:00 +0100 Fendt Platin 510 - PŘEDSTAN obytný - 269 900 Kč http://karavany.yauto.cz/fendt-platin-510-predstan-obytny-2694498.html Cena: 269 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2006, palivo: benzín, karoserie: , region: Pardubice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Fri, 16 Dec 2016 13:46:00 +0100 Eifelland 465 obytný přívěs - 239 900 Kč http://karavany.yauto.cz/eifelland-465-obytny-prives-2694497.html Cena: 239 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2008, palivo: benzín, karoserie: , region: Pardubice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Fri, 16 Dec 2016 13:46:00 +0100 Dethleffs Camper 510V + markýza obytný - 239 900 Kč http://karavany.yauto.cz/dethleffs-camper-510v-markyza-obytny-2694496.html Cena: 239 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2004, palivo: benzín, karoserie: , region: Pardubice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Fri, 16 Dec 2016 13:46:00 +0100 Fendt Bianco 470 - MARKÝZA obytný p - 289 900 Kč http://karavany.yauto.cz/fendt-bianco-470-markyza-obytny-p-2691655.html Cena: 289 900 Kč, najeto: km, rok výroby: 2008, palivo: benzín, karoserie: , region: Pardubice, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, ... Tue, 13 Dec 2016 15:38:00 +0100 Frankia 3.0 A740GD, SERVIS, 116KW - 1 480 000 Kč http://karavany.yauto.cz/frankia-3-0-a740gd-servis-116kw-2688685.html Cena: 1 480 000 Kč, najeto: 56 000 km, rok výroby: 2010, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Olomouc, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, automatická klimatizace, el. ovládání předních oken, ... Fri, 09 Dec 2016 11:05:00 +0100 Burstner 821 Elegance Plná výbava, nové v CZ - 1 390 000 Kč http://karavany.yauto.cz/burstner-821-elegance-plna-vybava-nove-v-cz-2687853.html Cena: 1 390 000 Kč, najeto: 84 900 km, rok výroby: 2007, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Praha, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 08 Dec 2016 17:37:00 +0100 Renault Master 2.2dci, 66kw L2H2 obytný vůz - 179 000 Kč http://karavany.yauto.cz/renault-master-2-2dci-66kw-l2h2-obytny-vuz-2686796.html Cena: 179 000 Kč, najeto: 205 700 km, rok výroby: 2001, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: Praha, manuální převodovka, ABS, posilovač řízení, výškově nastavitelná sedadla, ... Wed, 07 Dec 2016 18:15:00 +0100 Ford Transit 2.2 RIMOR obytný automobil - 650 000 Kč http://karavany.yauto.cz/ford-transit-2-2-rimor-obytny-automobil-2686504.html Cena: 650 000 Kč, najeto: 53 000 km, rok výroby: 2010, palivo: nafta, karoserie: částečně integrovaný, region: Olomouc, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, tempomat, ... Wed, 07 Dec 2016 12:32:00 +0100