YAUTO.cz - Karavany, Obytné přívěsy http://www.yauto.cz/ YAUTO.cz - inzerce aut zdarma. cs Ford Transit 2.4 TDDi, Chausson Welkome 27 - 490 000 Kč https://karavany.yauto.cz/ford-transit-2-4-tddi-chausson-welkome-27-3358501.html Cena: 490 000 Kč, najeto: 103 000 km, rok výroby: 2003, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Praha, manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, 2 x airbag, ... Tue, 21 May 2019 18:26:00 +0200 Chausson Welcome 27 2.4 TDDi 92Kw, TV+Sat, Ford T - 490 000 Kč https://karavany.yauto.cz/chausson-welcome-27-2-4-tddi-92kw-tv-sat-ford-t-3358499.html Cena: 490 000 Kč, najeto: 103 000 km, rok výroby: 2003, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Praha, manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, 2 x airbag, ... Tue, 21 May 2019 18:26:00 +0200 Mobilvetta Icaro 4 LX 2,5 TD - 339 000 Kč https://karavany.yauto.cz/mobilvetta-icaro-4-lx-2-5-td-3358492.html Cena: 339 000 Kč, najeto: 82 000 km, rok výroby: 1998, palivo: nafta, karoserie: Alkovna, region: Brno, manuální převodovka, posilovač řízení, tažné zařízení, plní EURO II, ... Tue, 21 May 2019 18:23:00 +0200 Hobby De Luxe Easy 450 pro 4 osoby - 189 000 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-de-luxe-easy-450-pro-4-osoby-3358356.html Cena: 189 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2003, palivo: , karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, posilovač řízení, tažné zařízení, plní EURO II, ... Tue, 21 May 2019 16:11:00 +0200 Delta 430TZ pro 4 osoby - 94 000 Kč https://karavany.yauto.cz/delta-430tz-pro-4-osoby-3358355.html Cena: 94 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1996, palivo: , karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, posilovač řízení, tažné zařízení, plní EURO II, ... Tue, 21 May 2019 16:11:00 +0200 Knaus Azur 500 pro 4 osoby - 189 000 Kč https://karavany.yauto.cz/knaus-azur-500-pro-4-osoby-3358354.html Cena: 189 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2002, palivo: , karoserie: , region: Kolín, manuální převodovka, posilovač řízení, tažné zařízení, plní EURO II, ... Tue, 21 May 2019 16:11:00 +0200 Mercedes-Benz 316 CDi 4x4 WEBASTO - 999 900 Kč https://karavany.yauto.cz/mercedes-benz-316-cdi-4x4-webasto-3358092.html Cena: 999 900 Kč, najeto: 125 000 km, rok výroby: 2010, palivo: nafta, karoserie: Ostatní, region: Praha, manuální převodovka, navigační systém, centrální zamykání, ABS, tempomat, posilovač řízení, vyhřívaná zrcátka, ... Tue, 21 May 2019 09:12:00 +0200 Burstner Nexo 55 JTD obytný automobil - 1 231 404 Kč https://karavany.yauto.cz/burstner-nexo-55-jtd-obytny-automobil-3357582.html Cena: 1 231 404 , najeto: 61 000 km, rok výroby: 2014, palivo: nafta, karoserie: částečně integrovaný, region: Stéblová, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, tempomat, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Mon, 20 May 2019 16:53:00 +0200 BUERSTNER Ventana 465 celková 1100kg - 129 500 Kč https://karavany.yauto.cz/buerstner-ventana-465-celkova-1100kg-3357525.html Cena: 129 500 Kč, najeto: 15 000 km, rok výroby: 1998, palivo: , karoserie: Obytná, region: Liberec, střešní okno, ESP, střešní nosič, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, tažné zařízení, ... Mon, 20 May 2019 17:08:00 +0200 Hobby 410 SFe Excellent - 219 000 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-410-sfe-excellent-3356072.html Cena: 219 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2009, palivo: , karoserie: Obytná vestavba, region: Pardubice, střešní okno, ESP, střešní nosič, dvojitá okna, WC, nezávislé topení, tažné zařízení, ... Fri, 17 May 2019 18:19:00 +0200 TEC 700G - 595 000 Kč https://karavany.yauto.cz/tec-700g-3355096.html Cena: 595 000 Kč, najeto: 202 000 km, rok výroby: 2005, palivo: nafta, karoserie: Obytná, region: Praha, posilovač řízení, přídavná světla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, držák kol, DVD přehrávač, el. okna, litá kola, ... Thu, 16 May 2019 20:46:00 +0200 Mercedes-Benz 2,1 V 250d 4MATIC Marco Polo - 1 304 958 Kč https://karavany.yauto.cz/mercedes-benz-2-1-v-250d-4matic-marco-polo-3354631.html Cena: 1 304 958 , najeto: 42 000 km, rok výroby: 2018, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: České Budějovice, automatická převodovka, imobilizér, centrální zamykání, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Thu, 16 May 2019 08:39:00 +0200 Weinsberg CaraBus 630 ME - 1 149 990 Kč https://karavany.yauto.cz/weinsberg-carabus-630-me-3354424.html Cena: 1 149 990 Kč, najeto: 0 km, rok výroby: 2019, palivo: nafta, karoserie: Integrovaný, region: Praha 5 - Řeporyje, střešní okno, ABS, záruka, palubní počítač, nastavitelný volant, vyhřívaná zrcátka, dvojitá okna, ... Thu, 16 May 2019 09:03:00 +0200 Volkswagen Multivan WESTFALIA 1.9D 6. MÍST - 219 000 Kč https://karavany.yauto.cz/volkswagen-multivan-westfalia-1-9d-6-mist-3353889.html Cena: 219 000 Kč, najeto: 374 450 km, rok výroby: 1995, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: Znojmo, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, posilovač řízení, tónovaná skla, ... Wed, 15 May 2019 15:37:00 +0200 Mercedes-Benz Sprinter - 179 000 Kč https://karavany.yauto.cz/mercedes-benz-sprinter-3353888.html Cena: 179 000 Kč, najeto: 192 315 km, rok výroby: 1996, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: Znojmo, automatická převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, posilovač řízení, nastavitelný volant, CD přehrávač, ... Wed, 15 May 2019 15:37:00 +0200 Home Car Rally GTI 480 - 69 900 Kč https://karavany.yauto.cz/home-car-rally-gti-480-3353818.html Cena: 69 900 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 1987, palivo: , karoserie: , region: Brno, automatická převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, posilovač řízení, nastavitelný volant, CD přehrávač, ... Wed, 15 May 2019 14:11:00 +0200 Avento Royal 395 pro 2 osoby - 75 000 Kč https://karavany.yauto.cz/avento-royal-395-pro-2-osoby-3353023.html Cena: 75 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1989, palivo: , karoserie: , region: Kolín, automatická převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, posilovač řízení, nastavitelný volant, CD přehrávač, ... Tue, 14 May 2019 17:12:00 +0200 Beyerland Vitesse 400 pro 4 osoby - 139 000 Kč https://karavany.yauto.cz/beyerland-vitesse-400-pro-4-osoby-3353022.html Cena: 139 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2001, palivo: , karoserie: , region: Kolín, automatická převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, posilovač řízení, nastavitelný volant, CD přehrávač, ... Tue, 14 May 2019 17:12:00 +0200 Beyerland Sprinter 380 pro 3 osoby - 80 000 Kč https://karavany.yauto.cz/beyerland-sprinter-380-pro-3-osoby-3353021.html Cena: 80 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1994, palivo: , karoserie: , region: Kolín, automatická převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, posilovač řízení, nastavitelný volant, CD přehrávač, ... Tue, 14 May 2019 17:12:00 +0200 Tabbert 690 - 49 999 Kč https://karavany.yauto.cz/tabbert-690-3352920.html Cena: 49 999 Kč, najeto: km, rok výroby: 1976, palivo: hybridní, karoserie: Obytná, region: Praha, automatická převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, posilovač řízení, nastavitelný volant, CD přehrávač, ... Tue, 14 May 2019 14:43:00 +0200 Burstner Club 350 předstan - 54 900 Kč https://karavany.yauto.cz/burstner-club-350-predstan-3352831.html Cena: 54 900 Kč, najeto: 1 km, rok výroby: 1987, palivo: , karoserie: , region: Brno, automatická převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, posilovač řízení, nastavitelný volant, CD přehrávač, ... Tue, 14 May 2019 13:14:00 +0200 Fiat Capron-sunlight Obytný vůz, 4 - 930 000 Kč https://karavany.yauto.cz/fiat-capron-sunlight-obytny-vuz-4-3352173.html Cena: 930 000 Kč, najeto: 164 730 km, rok výroby: 2012, palivo: nafta, karoserie: Obytná vestavba, region: Praha, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, tempomat, ... Mon, 13 May 2019 18:17:00 +0200 Obytný přívěs - 5 000 Kč https://karavany.yauto.cz/obytny-prives-3351833.html Cena: 5 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1976, palivo: , karoserie: , region: Znojmo, manuální převodovka, imobilizér, střešní okno, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, tempomat, ... Mon, 13 May 2019 10:08:00 +0200 Mercedes-Benz VIANO CDI 2, 2 MARCO POLO - 585 000 Kč https://karavany.yauto.cz/mercedes-benz-viano-cdi-2-2-marco-polo-3351634.html Cena: 585 000 Kč, najeto: 246 000 km, rok výroby: 2004, palivo: nafta, karoserie: Obytná, region: Praha, el. ovládání zrcátek, posilovač řízení, airbag řidiče, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, držák kol, el. okna, el. sklopná zrcátka, ... Sun, 12 May 2019 22:25:00 +0200 Hobby 400 de Luxe + předstan - 125 000 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-400-de-luxe-predstan-3349939.html Cena: 125 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1997, palivo: , karoserie: Mobilní dům, region: Žďár nad Sázavou, střešní okno, WC, boiler, nezávislé topení s čas. předehřívačem, ... Fri, 10 May 2019 09:09:00 +0200 Hobby 400 de Luxe + předstan - 125 000 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-400-de-luxe-predstan-3349453.html Cena: 125 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1997, palivo: , karoserie: Mobilní dům, region: Nové veselí, střešní okno, WC, boiler, nezávislé topení, ... Thu, 09 May 2019 15:31:00 +0200 Chateau Carrat 390 pro 4 osoby - 129 000 Kč https://karavany.yauto.cz/chateau-carrat-390-pro-4-osoby-3349412.html Cena: 129 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1999, palivo: , karoserie: , region: Kolín, střešní okno, WC, boiler, nezávislé topení, ... Thu, 09 May 2019 15:15:00 +0200 Award Daystar Jubilee 450 pro 3 osoby - 104 000 Kč https://karavany.yauto.cz/award-daystar-jubilee-450-pro-3-osoby-3349411.html Cena: 104 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 1999, palivo: , karoserie: , region: Kolín, střešní okno, WC, boiler, nezávislé topení, ... Thu, 09 May 2019 15:15:00 +0200 Hobby Exclusive 540 pro 4 osoby - 209 000 Kč https://karavany.yauto.cz/hobby-exclusive-540-pro-4-osoby-3349410.html Cena: 209 000 Kč, najeto: km, rok výroby: 2004, palivo: , karoserie: , region: Kolín, střešní okno, WC, boiler, nezávislé topení, ... Thu, 09 May 2019 15:15:00 +0200 Caravelair 0,0 obytný přívěs - 64 000 Kč https://karavany.yauto.cz/caravelair-0-0-obytny-prives-3349254.html Cena: 64 000 , najeto: 1 000 km, rok výroby: 1992, palivo: benzín, karoserie: Obytná vestavba, region: Olomouc, střešní okno, WC, boiler, nezávislé topení, ... Thu, 09 May 2019 08:53:00 +0200